Servis, seřízení a revize oken i dveří pro ústecko = e-servisoken.cz

SERVIS A SEŘÍZENÍ OKEN A DVEŘÍ PRO MOST, BEČOV, OBRNICE, PATOKRYJE, VTELNO, RANÁ

Servis

oken

a

dveří

pro

Most,

Vtelno,

Braňany,

Želenice,

Havraň,

Patokryje,

Obrnice,

Lužice,

Liběšice,

Korozluky,

Rudolice, České Zlatníky, Skršín, Libčeves, Raná, Bečov, Břvany, Polerady, Malé Březno, Strupčice, Lišnice a okolí.

Oprava oken a dveří, seřízení a údržba pro optimální funkčnost, výměna dílů kování Roto, Maco, Winkhaus, Siegenia, GU aj., výměna

kliky, pantů, dodání krytek, okapniček, těsnění, odstranění závad a netěsností a pravidelné revize.

Nejčastějšími závadami jsou netěsnost oken a dveří, nefunkční nebo poškozené kování, rezavý, prasklý nebo ulomený pant, drhnutí a narážení křídla o rám, obtížné nebo omezené otáčení kliky, protáčení kliky, zaseknuté okno nebo balkonové dveře, které nelze otevřít nebo zavřít, rosení a mlžení skel. Odborným servisem oken a dveří se zabýváme již více než 15 let, máme k dispozici nejpoužívanější náhradní díly kování, okenní a dveřní kliky, balkónové madla, zámky, panty, krytky pantů, okapničky, těsnění. Provádíme i montáž a servis dveřních zavíračů, aretace otevřeného okna, bezpečnostních prvků apod. Spolupracujeme také s bytovými družstvy, sdruženími vlastníků, obecními úřady, se školami, firmami apod. Po domluvě zajišťujeme i pravidelnou údržbu, servisní prohlídky a revize, více informací ZDE. Provádíme také montáž stínící techniky: žaluzie, látkové rolety, rolety pro zatemnění interiéru, rolety do střešních oken i rolety den a noc a sítě proti hmyzu do oken a dveří.
Seřízení oken
Výměna těsnění
Servis balkonových dveří
Servis okna- výměna kování
Oprava okenní kliky
Tel: 605 421 978
Servis oken a dveří e-servisoken.cz 605 421 978

SERVIS OKEN PRO MOST, LIBČEVES,

PATOKRYJE, ŽELENICE, HAVRAŇ, VTELNO

Servis

a

oprava

oken

a

dveří

pro

Most,

Vtelno,

Braňany,

Želenice,

Havraň,

Patokryje,

Obrnice,

Lužice,

Liběšice,

Korozluky,

Rudolice,

České

Zlatníky,

Skršín,

Libčeves,

Raná,

Bečov,

Břvany,

Polerady,

Malé

Březno,

Strupčice,

Lišnice

a

okolí.

Oprava, servis, údržba a revize kování oken a dveří, seřízení pro optimální funkčnost, výměna dílů okenního kování Roto, Maco, Winkhaus, Siegenia, GU aj., výměna kliky, pantů, dodání krytek, okapniček, těsnění, odstranění závad a netěsností, pravidelná údržba a revize. Nejčastějšími závadami jsou netěsnost oken a dveří, nefunkční nebo poškozené kování, rezavý, prasklý nebo ulomený pant, drhnutí a narážení křídla o rám, obtížné nebo omezené otáčení kliky, protáčení kliky, zaseknuté okno nebo balkónové dveře, které nelze otevřít nebo zavřít, rosení a mlžení skel. Odborným servisem oken a dveří se zabýváme již více než 15 let, máme k dispozici nejpoužívanější náhradní díly kování, okenní a dveřní kliky, balkónové madla, zámky, panty, krytky pantů, okapničky, těsnění. Provádíme i montáž a servis dveřních zavíračů, aretace otevřeného okna, bezpečnostních prvků apod. Provádíme také montáž stínící techniky: žaluzie, látkové rolety, rolety pro zatemnění interiéru, rolety do střešních oken i rolety den a noc a sítě proti hmyzu do oken a dveří.
Servis oken a dveří Most, Vtelno, Patokryje,Havraň, Lužice, Skršín, Raná,
Servis dveří